Basket chat
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
avatar
abc
Posts : 40
Join date : 23. 12. 20

Utkání NBL - Stránka 2 Empty Re: Utkání NBL

Thu Jan 07, 2021 11:17 am
Poruším svou zásadu a ještě ti odpovím k tomuto tématu.
Pokud jsi četl celý můj komentář k zápasu Pardubice Kolín, tak jsi zaregistroval, že jsem psal o divácích kteří trpěli za okny a to jsem z technického zápisu nevyčetl, takže jsem viděl téměř celé utkání.
Tímto ukončuji diskuzi, pěkný den.

Pepe102 likes this post

Gravidní Vlk
Gravidní Vlk
Posts : 42
Join date : 24. 12. 20

Utkání NBL - Stránka 2 Empty Re: Utkání NBL

Thu Jan 07, 2021 11:32 am
To vite, že jste utkání protrpěl za okny. Stejně jako ty dvě ostatní, ke kterým se krátce po skončení také vyjadřujete. Vy jste holt borec, být zároveň na třech místech.
Doporučoval bych vám si alespoň přečíst komentáře a názory aktérů po utkání. Tam se dozvíte, která čtvrtina byla kritická.
avatar
abc
Posts : 40
Join date : 23. 12. 20

Utkání NBL - Stránka 2 Empty Re: Utkání NBL

Fri Jan 08, 2021 7:08 am
Ve středu jsem stihl na Tvcomu tři utkání včera Op Děčín jsem nestíhal. Byl jsem zvědav, co s Opavou udělá koronavirová pauza, bohužel Děčín byl po Ov tak nalomený, že asi nedokázal být rovnoceným soupeřem. Nic jednoduchého ovšem nemají před sebou. Čtyři zápasy venku, začátek v Nymburku to asi není to pravé ořechové.
avatar
pip
Posts : 1
Join date : 04. 01. 21

Utkání NBL - Stránka 2 Empty Re: Utkání NBL

Fri Jan 08, 2021 7:53 am
Musím říci, že diskutovat s mr. všechno znám, by někoho mhlo unavovat, ale zvenku je to spíš úsměvné :-)
avatar
abc
Posts : 40
Join date : 23. 12. 20

Utkání NBL - Stránka 2 Empty Re: Utkání NBL

Fri Jan 08, 2021 11:18 am
Já s tím nemám problém, v okamžiku kdy mám dojem, že nechce diskutovat a jen se snaží udělat z druhého blbce, diskuzi na to téma ukončím.
Gravidní Vlk
Gravidní Vlk
Posts : 42
Join date : 24. 12. 20

Utkání NBL - Stránka 2 Empty Re: Utkání NBL

Fri Jan 08, 2021 1:51 pm
pip napsal:Musím říci, že diskutovat s mr. všechno znám, by někoho mhlo unavovat, ale zvenku je to spíš úsměvné :-)
Mě to nijak neunavuje, Karel je znám svým všudybylstvím. A pravda sledovat zvenku utkání je trochu úsměvné, zvláště pak v kontrastu s tím, když napíše, že ten samý den posléze ještě shlédl všechna tři utkání (včetně toho, které viděl s nosem na skle) na TVcom.
To nevymyslíš.
avatar
abc
Posts : 40
Join date : 23. 12. 20

Utkání NBL - Stránka 2 Empty Re: Utkání NBL

Fri Jan 08, 2021 2:53 pm
A mě taky neunavuje odpovídat lidem, kteří si neumí přečíst příspěvek a potom na něj reagují hlava nehlava, ať se práší za kočárem Very Happy
Gravidní Vlk
Gravidní Vlk
Posts : 42
Join date : 24. 12. 20

Utkání NBL - Stránka 2 Empty Re: Utkání NBL

Fri Jan 08, 2021 2:59 pm
V pohodě, někdy holt člověk něco napíše a myslí to jinak, nebo je to napsáno tak nešťastně, že si to druhý vyloží po svém. To se v offline komunikaci občas stane.
Peace.
avatar
abc
Posts : 40
Join date : 23. 12. 20

Utkání NBL - Stránka 2 Empty Re: Utkání NBL

Sat Jan 09, 2021 4:35 pm
Dnes opět mini kolo, škoda odložení Op Nymburk. Derby Hradec Svitavy by mohlo být taky zajímavé, Ústí bude bojovat o vítězství po třech prohrách, některé ostudné. Kolín v letošní sezóně hraje solidně, ale limituje ho úzká rotace. Brno v Pardubicích bude chtít odčinit poslední prohru, Beksa jak psal Konvalinka si potřebuje nastavit hlavu, ale ukáže se, jestli vítězství nad Kolínem nebyl jen výkřik do tmy. A určitě si přenos nechám běžet ještě po ukončení utkání, abych viděl, jestli půjdou poděkovat divákům trpícím za okny haly.
Gravidní Vlk
Gravidní Vlk
Posts : 42
Join date : 24. 12. 20

Utkání NBL - Stránka 2 Empty Kolín překvapivě

Sat Jan 09, 2021 8:25 pm
Takže vysoké vítězství Kolína v UnL se opět zrodilo bez trenéra. Možná návod pro ostatní týmy.
avatar
abc
Posts : 40
Join date : 23. 12. 20

Utkání NBL - Stránka 2 Empty Re: Utkání NBL

Sun Jan 10, 2021 7:34 am
Bohužel včera jsem se k sledování Tvcomu nedostal a docela mě to mrzí, tak snad si to pustím dnes ze záznamu. Brno trochu klesá po hrozném Hradci včera asi podobně s Pardubkama, které se opět učí vyhrávat. Pro mě překvapení v Hradci, Sokolíci podruhé v sezóně porážejí Svitavy, kde Pivoda je na odstřel (podle mě už tedy dlouho). Na jiném chatu jsem už o tom diskutoval s korkem, ten jej bránil, ale pokračuje trápení i s tím kádrem co mají. Zajímalo by mě, který společník nad ním drží ochranou ruku, myslím si, že Špak to asi nebude. Kolín Ústí přejel a zadupal hluboko do země. Bez Svejcara a Šotnara nemají šanci asi ani proti Olomoucku. Jsem zvědav na středu, třináctka bude pro Opavu nebo Kolín nešťastné číslo.
avatar
abc
Posts : 40
Join date : 23. 12. 20

Utkání NBL - Stránka 2 Empty Re: Utkání NBL

Wed Jan 13, 2021 8:10 am
Krásné jak si tv diktuje podmínky, po dvou týdnech basket na čt sport, ale až po házené Egypt Chile. Výběr zápasu skvělý (nic proti Děčínu, ale Kolín Opava by byl lepší výběr) a ostatní zápasy přizpůsobené začátky, 19:45 a 20 hod.
Gravidní Vlk
Gravidní Vlk
Posts : 42
Join date : 24. 12. 20

Utkání NBL - Stránka 2 Empty Re: Utkání NBL

Wed Jan 13, 2021 9:40 am
Logicky si ČT naplánovala přenos z vrcholné sportovní akce, kde měla navíc startovat i naše reprezentace. Pro celky NBL není zas takový problém si posunout začátky uttkání.
S výběrem přenosu NBKČBF-Děčanov souhlas, nejspíše utkání, které bude nezajímavé.

Zurb likes this post

Gravidní Vlk
Gravidní Vlk
Posts : 42
Join date : 24. 12. 20

Utkání NBL - Stránka 2 Empty Re: Utkání NBL

Wed Jan 13, 2021 9:34 pm
Kolín opět bez trenéra porazil naprosto dezorientovanou Opavu. Šiřina neviditelný a Skinner si na druhé straně dělal, co se mu zachtělo.


Naposledy upravil Gravidní Vlk dne Thu Jan 14, 2021 10:25 am, celkově upraveno 1 krát
avatar
abc
Posts : 40
Join date : 23. 12. 20

Utkání NBL - Stránka 2 Empty Re: Utkání NBL

Thu Jan 14, 2021 7:13 am
V každé včerejší dohrávce nějaké překvapení, Ústí se v tom plácá dále, gratulace do Olomoucka, mladý Pekoš se pěkně rozehrává, asi mu sedí větší důvěra a větší porce minut. Nymburk Děčín hlavně druhá půle jak řekl jeden z komentátorů, mládežnický basketbal s pár chybami. Za mě ze strany Nym jedna velká grcačka a tleskám Děčínským mlaďochům. Brno mělo jediné štěstí, že Ov pustila Watermana, jinak se v těch prohrách plácá dále. Ov bude ohrávat v nesestupové sezóně mladé a snad jim to přinese ovoce v sezóně příští. Kolín bez trenéra přejel Opavu, ta byla v druhé čtvrtce na ručník a vypadá to, jako by Šířovi docházela šťáva.
avatar
abc
Posts : 40
Join date : 23. 12. 20

Utkání NBL - Stránka 2 Empty Re: Utkání NBL

Fri Jan 15, 2021 1:20 pm
Tak čekal jsem trochu jiný zásah do týmu. Pravdou je, že Honza si to ve Svitavách (to samé se dá říct i o Gogovi) představoval trochu jinak. Jsem zvědav kdo po něm šáhne, Brno?
https://www.basketbalsvitavy.cz/detail/jan-krivanek-nebude-pokracovat-ve-svitavach-553
avatar
Pepe102
Posts : 13
Join date : 29. 12. 20

Utkání NBL - Stránka 2 Empty Re: Utkání NBL

Fri Jan 15, 2021 4:21 pm
USK největší prasata ligy
avatar
Pepe102
Posts : 13
Join date : 29. 12. 20

Utkání NBL - Stránka 2 Empty Re: Utkání NBL

Fri Jan 15, 2021 4:22 pm
abc napsal:Tak čekal jsem trochu jiný zásah do týmu. Pravdou je, že Honza si to ve Svitavách (to samé se dá říct i o Gogovi) představoval trochu jinak. Jsem zvědav kdo po něm šáhne, Brno?
https://www.basketbalsvitavy.cz/detail/jan-krivanek-nebude-pokracovat-ve-svitavach-553
avatar
Pepe102
Posts : 13
Join date : 29. 12. 20

Utkání NBL - Stránka 2 Empty Re: Utkání NBL

Fri Jan 15, 2021 4:22 pm
abc napsal:Tak čekal jsem trochu jiný zásah do týmu. Pravdou je, že Honza si to ve Svitavách (to samé se dá říct i o Gogovi) představoval trochu jinak. Jsem zvědav kdo po něm šáhne, Brno?
https://www.basketbalsvitavy.cz/detail/jan-krivanek-nebude-pokracovat-ve-svitavach-553
Mluví se o HK..
Gravidní Vlk
Gravidní Vlk
Posts : 42
Join date : 24. 12. 20

Utkání NBL - Stránka 2 Empty Re: Utkání NBL

Fri Jan 15, 2021 7:13 pm
Pepe102 napsal:USK největší prasata ligy
Zkuste to nějak upřesnit, nedává to smysl.
avatar
Pepe102
Posts : 13
Join date : 29. 12. 20

Utkání NBL - Stránka 2 Empty Re: Utkání NBL

Fri Jan 15, 2021 8:47 pm
Gravidní Vlk napsal:
Pepe102 napsal:USK největší prasata ligy
Zkuste to nějak upřesnit, nedává to smysl.
Utkání proti pražským Sovám je odloženo z řádného termínu 16.1. na nový termín - pondělí 18.1. 2021

Důvodem odložení utkání je nedostatečný počet hráčů USK Praha, schopných nastoupit k utkání v řádném termínu, kdy do minimálního počtu chybí jeden hráč. Podle vyjádření pražského klubu jsou 1 až 2 hráči neschopni nastoupit do utkání z důvodu onemocnění COVID- 19, dalším 3 až 4 hráčům se oproti hráčům z ostatních klubů KNBL prodloužila rekonvalescence po prodělaném onemocnění COVID-19. Pivot Rikič působil v klubu pouze do konce prosince, P. Samoura odcestoval do USA (stejně jako další 2 hráči ze soupisky USK Praha) a Ondřeje Sehnala uvolnil klub na zkoušku do Francie. Nikoho dalšího ze svého mládežnického programu USK Praha na soupisku nedoplnil.

Klub BK ARMEX Děčín nesouhlasí s postupem USK Praha, nicméně respektuje rozhodnutí sportovního ředitele Kooperativa NBL o odložení utkání a o jeho novém termínu.

#bkarmexdecin #srDCemvalecnik
Gravidní Vlk
Gravidní Vlk
Posts : 42
Join date : 24. 12. 20

Utkání NBL - Stránka 2 Empty Re: Utkání NBL

Fri Jan 15, 2021 8:55 pm
Pane Báro, postoj BK Armex Děčín je mi známý.
Zajímalo mě, proč by měl být USK nejprasáčtější tým ligy.
avatar
Pepe102
Posts : 13
Join date : 29. 12. 20

Utkání NBL - Stránka 2 Empty Re: Utkání NBL

Fri Jan 15, 2021 9:13 pm
Gravidní Vlk napsal:Pane Báro, postoj BK Armex Děčín je mi známý.
Zajímalo mě, proč by měl být USK nejprasáčtější tým ligy.
tak když si nechají odložit zápas aby mohl nastoupit Sehnal kterého pustili na try-out ještě si dopíší Proletu do pondělí a jednají s nějakým Srbem tak mi to nepřijde úplně fér
Gravidní Vlk
Gravidní Vlk
Posts : 42
Join date : 24. 12. 20

Utkání NBL - Stránka 2 Empty Re: Utkání NBL

Fri Jan 15, 2021 9:16 pm
Ano, může se to jevit nefér. Ale nazývat je nejprasáčtějším týmem s ohledem na prokazatelnou marodku týmu, to je silné a zbytečné prohlášení.
avatar
Pepe102
Posts : 13
Join date : 29. 12. 20

Utkání NBL - Stránka 2 Empty Re: Utkání NBL

Sat Jan 16, 2021 5:34 am
Gravidní Vlk napsal:Ano, může se to jevit nefér. Ale nazývat je nejprasáčtějším týmem s ohledem na prokazatelnou marodku týmu, to je silné a zbytečné prohlášení.
Mají přece skvělou mládež ne ? Proč nedopíší někoho mladého? Nebo proč pouštěli Sehnala na try-out? Ať klidně hraje Sehnal s tím nemám problém, ale proč by měl ten zápas hrát někdo kdo nebyl na soupisce v den zápasu v řádném termínu. A to se všichni za dva dny zázračně uzdraví? Chtěl bych mít takového lékaře jako má USK. Tohle je jen zneužívání Covid situace to je můj názor chápu, že máte jiný a respektuji ho.
Sponsored content

Utkání NBL - Stránka 2 Empty Re: Utkání NBL

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru