Basket chat
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
Admin
Admin
Admin
Posts : 6
Join date : 23. 12. 20
https://basketchat.forumotion.eu

Komentátorka TV COM  KNBL z Hradce Králové Empty Komentátorka TV COM KNBL z Hradce Králové

Sat Jan 23, 2021 9:33 pm
Dámy a pánové, jsem zcela konsternován a beznadějně zamilován ... do elegantního a čistého komentování zápasu této dámy. Ta slečna je zcela nedotčená realitou zákulisních intrik a vidí a komentuje zápas tak, jak ho vidí z pohledu diváka který basket miluje.
Se všemi chybami a nedostatky, které takový přístup přináší je to naprostý očistec a skvělý zážitek, jaký se jen tak nevidí.
Děkuji a držím palce!

Zurb likes this post

avatar
Pepe102
Posts : 13
Join date : 29. 12. 20

Komentátorka TV COM  KNBL z Hradce Králové Empty Re: Komentátorka TV COM KNBL z Hradce Králové

Sat Jan 23, 2021 11:25 pm
Admin napsal:Dámy a pánové, jsem zcela konsternován a beznadějně zamilován ... do elegantního a čistého komentování zápasu této dámy. Ta slečna je zcela nedotčená realitou zákulisních intrik a vidí a komentuje zápas tak, jak ho vidí z pohledu diváka který basket miluje.
Se všemi chybami a nedostatky, které takový přístup přináší je to naprostý očistec a skvělý zážitek, jaký se jen tak nevidí.
Děkuji a držím palce!
flajboj82
flajboj82
Posts : 3
Join date : 22. 01. 21

Komentátorka TV COM  KNBL z Hradce Králové Empty Re: Komentátorka TV COM KNBL z Hradce Králové

Mon Jan 25, 2021 8:56 am
Ahoj, slyšel jsem zápas UL v Hradci a naprosto potvrzuju. Příjemný hlas, klid a čistý koment událostí na hřišti :-).
Sponsored content

Komentátorka TV COM  KNBL z Hradce Králové Empty Re: Komentátorka TV COM KNBL z Hradce Králové

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru